Skip to main content

Czy szukasz pomocnych i praktycznych informacji na temat szkolenia szczeniąt w celu rozwiązania problemów behawioralnych Twojego szczeniaka lub złamania nowego psa? Właśnie trafiłeś na istotny zasób, który pomoże Ci natychmiast i łatwo wyszkolić szczeniaka i wyciągnąć to, co najlepsze w jego manierach i zachowaniu.

W związku z tym, że jest to jeden z najbardziej fundamentalnych i podstawowych kroków, aby nauczyć się i komunikować z psem właściwe posłuszeństwo, jak również super zachowanie. Prawda jest taka, że jest to bardzo istotne, że każdy szczeniak jest dostarczany z co najmniej kilka podstawowych elementarnych posłuszeństwa, jak również szkolenia behawioralnego, jak nie sumienny właściciel szczeniaka chciałby mieć niewłaściwe zachowanie zwierzęcia, które nie reaguje na polecenia i jeden, który będzie upokarzać cię w miejscu publicznym.

Zarówno Ty, jak i Twój zwierzak będziecie w stanie bardzo dobrze się zrozumieć dzięki odpowiedniemu szkoleniu z zakresu posłuszeństwa i zachowań. Dodatkowo, będziesz miał możliwość wydobycia tego, co najlepsze w Twoim zwierzaku do takiego, na którym możesz polegać i któremu możesz ufać.

Jeśli zastanawiasz się w coraz psa zwierząt domowych w najbliższym czasie, lub czy obecnie właścicielem szczeniaka lub psa dorosłych, to naprawdę nie ma znaczenia. Jest dostępna pomoc dla Ciebie, która pomoże Ci w rozpoczęciu Twoich wymagań szkoleniowych i przekształcić maniery Twojego psa na lepsze. Podczas gdy szkolenie swojego zwierzaka ma swoje wrodzone wyzwania, musisz być w stanie zidentyfikować najzwyklejsze błędy szkoleniowe szczeniaka, które musisz wziąć nie i rozbić różnego rodzaju problemy behawioralne szczeniaka, z którymi możesz mieć do czynienia, aby Twoja procedura szkoleniowa była łatwiejsza i prostsza.

W istocie, angażowanie swojego zwierzaka do szkolenia posłuszeństwa psa jest bardzo proste tak długo, jak trzymać go zabawne, proste i krótkie, nie tylko dla swojego zwierzaka, ale także dla siebie.

Programy szkoleniowe dla psów mają na celu dostarczenie Ci jak najwięcej dostępnych informacji i prostych strategii, aby przejść do nauczania swojego zwierzaka. Co więcej, techniki i strategie są łatwe i korzystne, które każdy właściciel zwierzęcia może zastosować, zrozumieć i wykorzystać w tym właśnie momencie.

Programy szkolenia psów zapewni Ci kompleksowe informacje na temat następujących kwestii:

* Podstawowe „must know” w szkoleniu szczeniąt.
* Najlepszy czas i sposób na rozpoczęcie szkolenia psa
* Rozwiązywanie typowych problemów behawioralnych psów
* Potty, housebreaking i crate training your pet dog
* Praktyczne wskazówki do wykorzystania w codziennym szkoleniu psów.

Posiadanie psa daje wiele radości i satysfakcji. Opieka nad psem to również dużo pracy. Będzie wymagać wielu godzin twojego czasu, dużo cierpliwości i trochę twoich pieniędzy. Ten artykuł nie tylko podzieli się wskazówkami dotyczącymi opieki nad psem, ale także pomoże Ci zobaczyć realia posiadania jednego. Psy wymagają tylko podstawowych potrzeb, ale lista Twoich obowiązków nie jest krótka. Twój pies jest całkowicie zależny od ciebie w zakresie jedzenia, schronienia, leków, ćwiczeń i celów sanitarnych. To nie jest zobowiązanie na pół etatu. Psy wymagają również miłości i uwagi. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić, że zwierzę jest szczęśliwe i zdrowe bez względu na wszystko, być może posiadanie psa nie jest dla ciebie w tej chwili.

Kiedy już podejmiesz decyzję o posiadaniu psa, bądź bardzo otwarty na naukę i zmiany. Potrzeba trochę czasu, abyście Ty i Twój pies zrozumieli się wzajemnie. Pies będzie popełniał błędy, a Ty jako właściciel będziesz popełniał błędy. Przekonasz się, że Twój pies jest bardzo wyrozumiały, jeśli popełnisz błąd. Na przykład, możesz zapomnieć napełnić miskę z jedzeniem, a ona musi szczekać, aby ci o tym powiedzieć. Postaraj się być równie wyrozumiały, gdy ma wypadek w domu. Nigdy nie wolno bić psa, chociaż czasami konieczna jest odpowiednia dyscyplina.

Zapewnij czystą wodę

Zmieniaj codziennie wodę swojemu psu i sprawdzaj ją wizualnie kilka razy w ciągu dnia. Czy widzisz w wodzie włosy, jedzenie, kurz, a nawet robaki, liście lub ścinki trawy? Jeśli nie chcesz sam jej pić, zmień ją, nawet jeśli tego dnia zmieniłeś ją już dwukrotnie.

Karmienie psa

Trzymaj się harmonogramu karmienia i zdecyduj, jaki rodzaj diety będziesz zapewniać. Swobodne karmienie to takie, w którym miska jest zawsze wypełniona jedzeniem, a pies może przychodzić i odchodzić jak chce. Jeśli zdecydujesz się pozwolić psu na swobodne karmienie, upewnij się, że nie jest on psem, który będzie się przejadał. Jeśli tak jest, nie wybieraj tej opcji. Niektóre psy są bardziej przystosowane do karmienia dwa razy dziennie z porannym i wieczornym karmieniem. Karma, którą wybierzesz i dokładna liczba karmień będą zależały od Twojego psa. Możesz zdecydować się na karmienie wyłącznie suchą karmą, karmą z puszki, domową karmą dla psów lub ich kombinacją. Niezależnie od wybranej metody karmienia i rodzaju karmy, upewnij się, że pies jest dobrze odżywiony.

Szkolenie

Naucz psa, gdzie chcesz, aby chodził do łazienki i bądź bardzo sztywny z harmonogramem. W większości przypadków, psy będą wychodzić na zewnątrz, aby ulżyć sobie. Po przeszkoleniu, pies będzie bardzo dobry w mówieniu ci, kiedy musi iść. Jeśli masz szczęście mieć ogrodzone podwórko, możesz nawet wyznaczyć obszar podwórka do tego celu i wyszkolić psa, aby używał tego obszaru. Jeśli wychodzisz na spacer, aby się załatwić, upewnij się, że pies rozumie różnicę między spacerem dla przyjemności a spacerem w celu odpowiedzi na wezwanie natury.

Ćwiczenie i miłość

Zapewnij swojemu psu miłość, uwagę i ćwiczenia. Udomowiona strona psów lubi, kiedy do nich mówimy. Chwal je, włączaj do rozmowy i upewnij się, że chodzisz z nimi na smyczy lub na podwórku. Wypuszczanie ich na nocnik to jedno, ale chodzenie i granie z nimi na podwórku jest bardzo dobre dla ich fizycznego i psychicznego samopoczucia. Zmęczony pies może być dobrą rzeczą.

Znajdź dobrego weterynarza

Profilaktyka i leki zapewnią Twojemu psu długie i zdrowe życie, a podstawowa opieka weterynaryjna wymaga jednej lub dwóch wycieczek rocznie do weterynarza. Regularne badania fizyczne powinny być uwzględnione w Twoim budżecie. Szczepionki, higiena jamy ustnej, przycinanie paznokci, leki profilaktyczne i pomoc gruczołom analnym, w razie potrzeby, to niektóre z usług, które lekarz weterynarii będzie świadczył dla Ciebie i Twojego psa. Istnieje wielu specjalistów w dziedzinie opieki weterynaryjnej, ale twój zwykły lekarz weterynarii może zająć się większością codziennych dolegliwości psa, jeśli takie wystąpią.

Pielęgnacja

W zależności od rasy, metody pielęgnacji różnią się w zależności od psa. Wszystkie psy potrzebują przycinania paznokci co najmniej raz w roku. Większość psów uczy się lubić być szczotkowanym, a wiele z nich wymaga codziennego szczotkowania. Profesjonalna pielęgnacja u groomera lub lekarza weterynarii jest najbezpieczniejszą metodą przycinania paznokci i wykonywania wszelkiego rodzaju cięć. Kąpiele są ważne, ale pamiętaj, aby nie przesadzić z ich stosowaniem, ponieważ mogą podrażnić skórę psa. Zawsze najlepiej jest całkowicie osuszyć psa przed wypuszczeniem go na zewnątrz po kąpieli, ponieważ może zachorować lub bardzo się ubrudzić.

Close Menu

Wszystko o psach

Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji psów, o których być może zapomniałeś dać swojemu psu. Sprawdź i dowiedz się, czy pominąłeś coś na liście.
Naucz swojego psa kilku sztuczek. Możesz także trenować je, aby zachowywać się prawidłowo. Te działania mogą być również zabawą dla was obu. Robiąc to, nie zapomnij zawsze nagradzać swojego psa za każdą dobrą pracę, którą wykonują.
Pozwól swojemu psu ćwiczyć i grać. Spacer lub zabawa z psem to nie tylko świetne ćwiczenie dla ciebie i dla twojego zwierzaka, ale także dobry sposób na nawiązanie więzi z nimi. Frisbee lub piłka byłyby świetnymi zabawkami dla twojego zwierzaka. Tylko upewnij się, że jest zbyt duży, aby mogli go połknąć.